Error: Your upload path is not valid or does not exist: /www/apollo_klienci2/www/blog.cyngiel.com.pl/wp-content/uploads Benelli czyli 40 lat - 2.000.000 karabinów! - Blog Cyngiel

Benelli czyli 40 lat – 2.000.000 karabinów!

Certyfikacja i trwały wzrost

Benelli testuje swoje strzelby zgodnie z najsurowszymi międzynarodowymi standardami. System Jakości Firmy Benelli wdraża standardy NATO AQUAP 2110 i ISO 9001.  Dobra organizacja i zdolności braci Benelli sprawiły, że ich system zarządzania środowiskowego został certyfikowany zgodnie z normami ISO 14001 i OHSAS I 8001.

Dalszy rozwój strzelb

Ciągły rozwój nowych technologii umożliwił Benelli wprowadzenie serii produktów, które są dziś postrzegane jako kamienie milowe w konstrukcji strzelby.
W 2002 Benelli rzucił kolejną rękawicę, wchodząc na targ karabinu. Było to nowe odejście firmy i wymagało najwyższego poziomu mechanicznej precyzji i niezawodności. Wraz z wprowadzeniem rewolucyjnej, nowej, napędzanej gazem akcji karabinowej, Benelli przeforsował granice balistycznych osiągnięć i potwierdził swoją reputację jako dynamicznej firmy pełnej pomysłów i zaradności.
W grudniu 2007 r. Benelli Armi uzyskał wszystkie prawa do znaku towarowego Franchi.

Bimillionaire: 40 lat 2.000.000 karabinów

Bimillionaire shotgun świętuje imponujący kamień milowy w historii Benelli: 2 miliony sprzedanych shotgunów w ciągu 40 lat produkcji.Styl zarządzania i filozofia firmy Benelli stały się uznawane za modele wydajności, profesjonalizmu i innowacji, zdolne do czerpania maksymalnych korzyści z ciągle rozwijających się możliwości projektowych, wysoko wykwalifikowanych zasobów ludzkich i zaawansowanych technologii. Kupowanie strzelby Benelli oznacza, że rozpoznajesz i doceniasz pasję i troskę, która leży u podstaw jej unikalnej technologii. Eleganckie linie, wysokiej jakości wykończenie, prestiżowe materiały, ciepłe esencje z drewna i piękne żyłkowanie to cechy typowe dla Benelli. Pół-automatyka Benelliego jest prekursorem nowej generacji strzelb i ma zdolność fascynowania, ekscytowania i inspirowania.

Vinci: innowacja maximun

Jedenym z najnowszych dodatków do rodziny Benelli jest Vinci. To całkowicie oryginalna i innowacyjna strzelba oraz zupełnie nowa koncepcja w świecie pół-automatyki. W przypadku Vinci forma służy jednak funkcji. Vinci ma zatem rewolucyjny wygląd, radykalnie poprawiając wszystkie wykonane dotąd strzelby pod względem wydajności, prostoty i ergonomii. Tworzenie złożonych projektów jest stosunkowo łatwe. O wiele trudniej jest stworzyć pięknie prosty projekt. Vinci zapewnił niesamowitą wydajność i cechy, ale wyróżnia się jeszcze bardziej ze względu na cudownie prosty design, równowagę i modułowość. Vinci został zaprojektowany, aby pokonać konkurencję. Dlatego zapewnia niezrównaną wydajność niezależnie od sytuacji.

Udostępnij ten artykuł